ارسال پول از ایران به آلمان (اتحادیه اروپا)

با توجه به حضور گسترده ایرانیان در اروپا، حواله یورو از ایران به آلمان یا دیگر کشورهای منطقه‌ی یورو روز به روز در حال افزایش است. افراد و فعالان اقتصادی بسیاری به دنبال راه های مطمئن و کم هزینه برای ارسال پول از ایران به اتحادیه‌ی اروپا بخصوص آلمان هستند.

با توجه به محدودیت های بین المللی و حساسیت های موجود برای ارسال پول از ایران به آلمان (اتحادیه اروپا)؛ اجرای حواله های بین المللی به امری تخصصی مبدل گشته و حضور مشاوران با تجربه و شرکت های خدمات پولی و صرافی های معتبر در کنار افرادی که نیاز به جابجایی پول از ایران به آلمان و دیگر کشورهای منطقه‌ی یورو دارند لازم و حیاتی است.

همانطور که می‌دانید مراودات مالی با ایران ممنوع است و بانک ها و شرکت های بین المللی فعال در زمینه‌ی نقل و انتقال پول از همکاری با ایرانیان و شرکت های فعال در ایران امتناع می‌کنند. اینجاست که باید کار را به شرکت های خدمات پولی و صرافی ها سپرد تا از طریق مجراهای قانونی امکان ارسال پول را فراهم آورند.

با توجه به گستردگی روش های جابجایی پول در اتحادیه‌ی اروپا، باید با دقت و با توجه به اولویت ها در مورد نحوه‌ی ارسال پول از ایران به آلمان (اتحادیه اروپا) تصمیم گرفت. از جمله نکات تأثیر گذار بر انتخاب نحوه‌ی انتقال پول؛ سرعت، امنیت، کارمزد و مقدار پول ارسال شده است.

how to send money to germany

حواله به آلمان (اتحادیه‌ی اروپا) چگونه انجام می‌شود ؟

فرآیند انتقال پول نسبتاً ساده است. مهمترین مواردی که برای انتقال پول از ایران به آلمان باید در نظر بگیرید عبارتند از :

   • نرخ تبدیل تومان به یورو که صرافی اعلام می‌کند

   • محدودیت ها در مقدار پولی که می‌توانید انتقال دهید

   • زمان مورد نیاز برای رسیدن پول به مقصد

   • هزینه های ارسال پول

  همچنین سپری کردن چهار مرحله‌ی اصلی که در ادامه به آنها اشاره میکنیم امری اجتناب ناپذیر است :

  1. به صرافی با تجربه و معتبر مراجعه کنید.

  اولین قدم در ارسال پول به آلمان (اتحادیه‌ی اروپا) از ایران این است که تصمیم بگیرید از کدام سرویس دهنده برای این فرآیند استفاده کنید. اگر قبلاً با شرکت های خدمات پولی کار کرده باشید و صرافی معتبر سراغ دارید که به سادگی از این مرحله گذر خواهید کرد. اما اگر برای اولین بار است که می‌خواهید به آلمان یا دیگر کشورهای منطقه‌ی یورو پول بفرستید انتخاب یک صرافی در میان انبوه شرکت های ارائه دهنده‌ی خدمات مورد نظر شما نیاز به دقت بالایی دارد. از جمله مواردی که باید در رابطه با انتخاب یک صرافی در نظر بگیرید تجربه و اعتبار شرکت مذکور هست.

  2. جزئیات انتقال را ارائه دهید.

  هنگام انتقال پول، اطلاعاتی وجود دارد که شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات حواله برای انجام حواله و تکمیل تراکنش به آن نیاز دارد. ارائه موارد زیر در اکثر این شرکت ها الزامی است :

    • تصویر مدرک شناسایی (کارت ملی، شناسنامه، پاسپورت) معتبر

    • تکمیل فرم ارسال حواله (دستور پرداخت)

    • مشخصات کامل گیرنده (نام کامل، شماره حساب، …)

   3. شرایط و ضوابط را بررسی کنید و هزینه ها را بپردازید.

   صرف نظر از اینکه جابجایی از طریق بانک یا ارائه دهنده های غیر بانکی انجام شود، شما باید مبلغی بعنوان کارمزد حواله بپردازید.
   لازم به ذکر است که وجوه واریزی باید از حساب شخصی فرستنده حواله به حساب شرکت خدمات پولی واریز گردد.
   این موارد شرایط عمومی ارسال حواله یورو به آلمان است که تقریباً در همه‌ی شرکت های خدمات پولی مشترک است. ممکن است شرکتی که به آن مراجعه کرده اید شرایط دیگری نیز پیش از ارسال حواله مطرح کند. بنابراین پیش از اینکه پولی واریز کنید، مطمئن شوید که تمامی شرایط و ضوابط به شما گفته شده و از آن مطلع هستید.

   4. منتظر تکمیل پردازش باشید.

   پس از تکمیل مراحل ارسال حواله، ممکن است رسیدن پول به حساب مقصد یا به دست شخص گیرنده از چند ساعت تا چند روز طول بکشد. از مهمترین عوامل مؤثر بر زمان رسیدن پول به مقصد می‌توان به مبلغ حواله و قوانین بانک یا سرویس دهنده ای که انتقال از طریق آن انجام می‌شود اشاره کرد.

   money transfer

   صرافی ها به چه روش هایی اقدام به انتقال پول می‌کنند؟

   با توجه به تحریم های بانکی و موانع متعددی که بر سر راه انتقال پول از ایران به دیگر کشورها وجود دارد، صرافی ها با ایجاد بسترها و کانال های مالی متعدد اقدام به حواله یورو از ایران به آلمان و دیگر کشورهای منطقه یورو می‌کنند.
   در واقع در این بین هیچ پولی از ایران خارج نمی‌گردد چرا که شرکت های خدمات پولی، مبلغ حواله را از منابعی که در کشور آلمان یا دیگر کشورهای اروپایی دارند به حساب گیرنده واریز می‌کنند.

   این انتقال وجه در آلمان، عمدتاً از روش های زیر انجام می‌شود :

     • سپا (SEPA) : سپا به معنی حوزه پرداخت های یکپارچه‌ی یورو؛ به منظور ساده تر کردن انتقال پول بین بانک ها در منطقه‌ی یورو است.

     • ترانسفر وایز (Wise) : یک سیستم انتقال پول بین المللی آنلاین است که به کاربران خود امکان تبدیل ارز و انتقال ارز را با هزینه ای کمتر نسبت به بانک ها ارائه می‌دهد.

     • وسترن یونیون : از بزرگترین شبکه های انتقال پول بین المللی است که بزرگترین مزیت آن عدم نیاز به حساب بانکی و امکان دریافت نقدی وجه حواله شده است.

     • رِولوت (Revolut) : یک  بانک  مجازی نوآورانه است که به کاربران خود امکان تبدیل و انتقال ارز را می‌دهد. حساب های شخصی این بانک امکان انتقال وجه با کمترین نرخ کارمزد بین 140 کشور جهان را دارند.

    کدام روش برای شما مناسب است؟

    SEPA وضعیت نقل و انتقال پول در اروپا (منطقه‌ی یورو) را بسیار ساده تر از گذشته کرده است. اما در نظر داشته باشید که این روش انتقال، تنها گزینه نیست. در برخی موارد برنامه های انتقال پول بسته به ارز و کشوری که گیرنده حواله در آن حضور دارد، انتخاب بهتری است.

    در نهایت مهمترین عامل تعیین کننده روش ارسال پول از ایران به آلمان (اتحادیه اروپا)، شخص گیرنده‌ی حواله است. علاوه بر اینکه گیرنده حواله از چه طریقی امکان دریافت وجه حواله را دارد، مبلغ حواله و کارمزد انتقال پول می‌تواند بر انتخاب روش انتقال تأثیر بگذارد.

    ما می‌توانیم برای حواله یورو به اتحادیه اروپا به شما کمک کنیم

    با توجه به تحریم های بانکی صورت گرفته علیه ج.ا.ایران، حواله های بین المللی به سادگی و با شیوه های متداول در دیگر کشورها صورت نمی‌گیرد. ما حواله های یورو از ایران به آلمان و دیگر کشورهای اروپایی را با استفاده از روش های مختلف و از طریق کانال های مالی ایجاد شده توسط مجموعه صرافی جعفری اجرا می‌کنیم.

    برای حواله به آلمان کافیست با کارشناس ما از طریق واتس اپ تماس گرفته و پس از بررسی نرخ و شرایط ارسال حواله، اقدام به واریز وجه و ارسال مدارک مورد نیاز کنید.
    همکاران ما بلافاصله بستر لازم برای ارسال پول به آلمان را برای شما فراهم می‌کنند و پس از چند ساعت الی چند روز (بسته به شبکه انتقال ارز و مقدار پول حواله شده) وجه حواله شده به دست گیرنده خواهد رسید.

    حواله های آلمان هم بصورت نقدی و هم واریز به حساب قابل اجراست و اینکه گیرنده وجه حواله را نقدی دریافت می‌کند یا در حساب بانکی، را فرستنده حواله در هنگام ثبت سفارش مشخص می‌کند.

    صرافی جعفری با ارائه خدمات حواله‌ای امن و سریع، امکان انتقال پول به کشورهای اروپایی را برای شما فراهم می‌کند. برخی از خدمات ارائه شده توسط صرافی جعفری عبارتند از:

    1.  انتقال مستقیم پول به حساب‌های بانکی و به صورت نقدی در آلمان و سایر کشورهای منطقه‌ی یورو.
    2.  مشاوره در خصوص بهترین راهکارها و روش‌های ارسال پول با کمترین هزینه.
    3.  ارائه نرخ ارز مناسب و مطابق با بازار برای ارسال پول.
    4.  پشتیبانی 24 ساعته و مشاوره تلفنی در خصوص ارسال پول و راهنمایی‌های لازم.

    سوالات متداول

    آیا میتوانم از طریق صرافی جعفری به آلمان پول بفرستم ؟

    بله، حواله ارزی ارسال پول از ایران به آلمان (اتحادیه اروپا)  ماست.

    کارمزد ارسال پول از ایران به آلمان (اتحادیه اروپا) چقدر است ؟

    کار مزد ارسال پول از ایران به آلمان (اتحادیه اروپا) بسته به مبلغ حواله و روش انتقال پول بستگی دارد.
    پیش از ارسال حواله کارشناس ما نرخ حواله و کارمزد را به شما اعلام خواهد کرد.

    ارسال پول به آلمان چقدر زمان میبرد ؟

    انتقال پول از ایران به آلمان از یک الی سه روز ممکن است طول بکشد. به روش ارسال حواله و اینکه روز تعطیل باشد یا خیر، بستگی دارد.

    برای حواله به آلمان چه مدارکی باید ارائه کنم ؟

    برای ارسال پول از ایران به آلمان (اتحادیه اروپا) ارائه تصویر مدرک هویتی معتبر، تصویر فیش واریز و فرم ارسال حواله الزامی است.

    امکان دریافت پول نقد در آلمان وجود دارد ؟

    در صورتی که گیرنده حواله حساب بانکی نداشته باشد، در شهر های بزرگ آلمان پرداخت به صورت نقدی امکان پذیر می باشد. 

    نرخ حواله پول از ایران به آلمان چند است؟

    نرخ انتقال پول از ایران به المان :

    هر یک یورو = 63,680 تومان

    هر ده یورو = 636,810 تومان

    هر 50 یورو = 3,184,040 تومان

    هر صد یورو = 6,368,080 تومان

    هر پنج صد یورو = 31,840,390 تومان

    هر هزار یورو = 63,680,780 تومان

    پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

    قصد ارسال پول به ایران، افغانستان یا ترکیه دارید ؟

    پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با کارشناس ما استفاده کنید !

    6 پاسخ

     1. سلام وقت شما بخیر: بله انتقال پول از ایران به آلمان تخصص ماست.
      برای ارسال حواله از ایران به آلمان واتس اپ پیام بیگذارید.
      ما با داشتن نماییندگی در آلمان به صورت سریع پول شما را از ایران به آلمان انتقال میدهیم.

     1. سلام وقت بخیر نرخ انتقال پول از ایران به آلمان:

      هر یک یورو = 63,680 تومان

      هر ده یورو = 636,810 تومان

      هر 50 یورو = 3,184,040 تومان

      هر صد یورو = 6,368,080 تومان

      هر پنج صد یورو = 31,840,390 تومان

      هر هزار یورو = 63,680,780 تومان

      نرخ امروز چهارشنبه, خرداد 2 ام, 1403

      همچنان میتوانید برای مشاهده بشتر قیمت حواله از ایران به آلمان به صفحه نرخ یورو مراجعه کنید.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *