دو دهه تجربه، صداقت و اعتماد هزاران مشتری ...

صرافی جعفری

برای مدیران شرکت‌های تجارتی و اشخاص حقیقی که قصد ارسال و یا دریافت حواله در افغانستان را دارند، پیدا کردن یک شرکت صرافی و حواله داری معتبر و با سابقه از مهمترین دغدغه‌ها بحساب می‌آید. با توجه به نیاز سنجی‌های انجام شده، صرافی  جعفری را در سال 1380 و با هدف ارائه خدمات پولی ارزان، سریع و مطمئن راه اندازی کردیم.

به وفور دیده‌ایم که سرعت و دقت در اجرای خدمات پولی، کسب و کارها را متحول و به یک مهره‌ی اصلی در بازار تبدیل کرده است. ما در صرافی جعفری با اتکا به دانش متخصصان، ابزارهای بروز و آنلاین را توسعه داده‌ایم و در جهت بهبود ارائه خدمات مان از آنها استفاده می‌کنیم.
ما برای اجرا هرچه سریع‌تر و مطمئن‌تر خدمات پولی آماده ایم؛ چرا که ارائه خدمات پولی متفاوت تخصص ماست. ما آن چه را که برای شما مهم است پیش بینی کرده‌ایم و مطمئن می‌شویم به نحو احسن اجرا گردد.

central office
0 +
سال سابقه

دیدگاه ما

فلسفه وجودی صرافی جعفری، پیوند خدمات پولی و تکنولوژی است.
این پیوند ما را قادر می‌سازد همه نیازهای مشتریانمان به خدمات پولی را در سریع ترین زمان و بر بستری امن برآورده کنیم و طیف وسیعی از خدمات آنلاین با کیفیت ممتاز را برای کسب بهترین نتیجه به آنها ارائه دهیم.

هدف ما

در پایان عصر نقل و انتقال سنتی، خدمات پولی برادران جعفری به عنوان قدرتمندترین صرافی افغانستان، مشتریان خود را به بازارهای جهانی متصل میکند و با ابعاد یک شرکت بین المللی به مشتریان خود در افغانستان و جهان خدمت رسانی می‌کند. کیفیت و تخصص، جایگاه ما در ذهن مخاطبان است.

مأموریت ما

ایجاد زیرساخت های لازم برای دسترسی آسان به منابع مالی برای همه فارغ از ملیت، نژاد، محل زندگی و …

آزادتر کردن دسترسی به منابع اقتصادی، راحت‌تر کردن انتقال های مالی برای شکوفایی اقتصادی جوامع و خانواده ها …

about us

چگونه حواله ها را ارسال می‌کنیم ؟

در کشورهای تحت پوشش خدمات ما، چندین شرکت تجارتی و بنگاه‌های اقتصادی ثبت شده داریم.
هنگام درخواست ارسال حواله از جانب شما، وجه حواله را به حساب صرافی ما واریز می‌کنید و ما بدون طی کردن پروسه هزینه بردار و زمان‌بر انتقال پول، مبلغ حواله شما را از حساب صرافی دیگرمان در کشور مقصد پرداخت می‌کنیم.

خدمات آنلاین

بدون مراجعه به دفاتر فیزیکی، تنها با استفاده از اینترنت از هر کشور برای شرکای تجاریتان یا عزیزان و خانواده هایتان پول بفرستید.

ارزان و مقرون بصرفه

همواره به دنبال راه‌های ارزانتر برای نقل و انتقالات هستیم.
و باور داریم همیشه راهی هست !

پرداخت در کوتاه ترین زمان

پرداخت به موقع حواله متناسب با نیاز مشتری و پیگیری سریع مشکلات بوجود آمده احتمالی در روند اجرای حواله جات از اولویت های ما است !