ارسال و دریافت حواله نقدی

افغانستان، ایران، ترکیه، آلمان و اتحادیه اروپا

مهم ترین نکات برای ارسال حواله بین المللی به منظور پرداخت هزینه‌های مربوط به خدمات یا بهای کالای تجاری و یا تأمین مخارج زندگی عزیزانتان از یک کشور به کشور دیگر؛ سرعت ارسال حواله، هزینه پایین و امنیت پول شماست.

هر آنچه برای ارسال حواله به آن نیاز دارید در صرافی جعفری گردآوری شده و بیش از 20 سال سابقه‌ی مجموعه‌ی ما در عرصه خدمات پولی و ارسال حواله نتیجه صداقت ما و ثمره‌ی آن اعتماد هزاران مشتری به ما و تبدیل شدن آنها به مشتریان وفادار ما است.

ارسال و دریافت حواله پول نقد
بیش از

20 سال سابقه

بیش از

30 نمایندگی

پشتیبانی

گستــــــرده

هزاران

مشتری راضی

ارائه خدمات پولی و حواله

در اکثر ولایت های افغانستان

در کشورهای کوچک و در حال توسعه، حواله‌ها به دلیل سرعت بالا در ارسال پول و هزینه به مراتب کمتر از بانک ها بخش اعظمی از نقل و انتقال پول را عهده دارند.
در افغانستان نیز بخش عمده‌ای از انتقال پول بین ولایت‌ها خارج از شبکه بانکی و توسط حواله دارها انجام میگیرد.
در این بین یافتن یک حواله داری مطمئن به یک دغدغه مبدل می‌گردد. خرسندیم که در طول 20 سال گذشته مورد اعتماد هزاران مشتری بوده ایم و امروز با بیش از 30 نمایندگی در داخل افغانستان در جهت رشد و شکوفایی اقتصادی کشورمان تلاش میکنیم.

ارسال پول فوری و ارزان به ایران، ترکیه و …

ارسال حواله داخلی

ارسال حواله به تمام نقاط افغانستان

خرید و فروش ارز دیجیتال

ارسال حواله از سوئد به ایران برای سرمایه‌گذاری و پشتیبانی خانواده به شما امکان می‌دهد تا به صورت موثر و امن سرمایه خود را به ایران منتقل کنید و همچنان از نیازهای خانواده‌تان حمایت کنید.

با انتقال حواله برای سرمایه‌گذاری، شما می‌توانید سرمایه لازم برای راه‌اندازی یا توسعه کسب و کار در ایران را فراهم کنید. ممکن است قصد داشته باشید که در بخش‌هایی از اقتصاد ایران سرمایه‌گذاری کنید، مانند بخش‌های صنعتی، خدماتی یا مالی. با ارسال حواله به حساب بانکی در ایران، می‌توانید مبالغ مورد نیاز برای خرید ملک، خرید تجهیزات، پرداخت هزینه‌های تأسیس و سرمایه‌گذاری دیگر را تأمین کنید.

علاوه بر این، با ارسال حواله می‌توانید به پشتیبانی مالی خانواده‌تان در ایران بپردازید. شما می‌توانید مبالغ مورد نیاز برای هزینه‌های زندگی، آموزش، درمان و سایر نیازهای روزمره خانواده را تأمین کنید. با انتقال پول به حساب بانکی خانواده در ایران، آنها قادر خواهند بود بدون نگرانی از مشکلات انتقال پول، از آن استفاده کنند و نیازهای روزانه خود را تأمین کنند. 

وسترن یونیون

خدمات وسترن یونیون

ارسال و دریافت پول در شبکه وسترن یونیون سریع‌ترین و امن‌ترین روش انتقال پول در دنیا محسوب می‌شود. با مراجعه به نمایندگی ما در استانبول از امکانات این شبکه گسترده نقل و انتقال پول استفاده کنید !