ارسال و دریافت حواله نقدی

افغانستان، ایران، ترکیه، آلمان و اتحادیه اروپا

مهم ترین نکات برای ارسال حواله بین المللی به منظور پرداخت هزینه‌های مربوط به خدمات یا بهای کالای تجاری و یا تأمین مخارج زندگی عزیزانتان از یک کشور به کشور دیگر؛ سرعت ارسال حواله، هزینه پایین و امنیت پول شماست.

هر آنچه برای ارسال حواله به آن نیاز دارید در شرکت خدمات پولی برادران جعفری گردآوری شده و بیش از 20 سال سابقه‌ی مجموعه‌ی ما در عرصه خدمات پولی و ارسال حواله نتیجه صداقت ما و ثمره‌ی آن اعتماد هزاران مشتری به ما و تبدیل شدن آنها به مشتریان وفادار ما است.

ارسال و دریافت حواله پول نقد
بیش از

20 سال سابقه

بیش از

30 نمایندگی

پشتیبانی

گستــــــرده

هزاران

مشتری راضی

ارائه خدمات پولی و حواله

در اکثر ولایت های افغانستان

در کشورهای کوچک و در حال توسعه، حواله‌ها به دلیل سرعت بالا در ارسال پول و هزینه به مراتب کمتر از بانک ها بخش اعظمی از نقل و انتقال پول را عهده دارند.
در افغانستان نیز بخش عمده‌ای از انتقال پول بین ولایت‌ها خارج از شبکه بانکی و توسط حواله دارها انجام میگیرد.
در این بین یافتن یک حواله داری مطمئن به یک دغدغه مبدل می‌گردد. خرسندیم که در طول 20 سال گذشته مورد اعتماد هزاران مشتری بوده ایم و امروز با بیش از 30 نمایندگی در داخل افغانستان در جهت رشد و شکوفایی اقتصادی کشورمان تلاش میکنیم.

ارسال پول فوری و ارزان به ایران، ترکیه و …

بهترین نرخ خرید و فروش رمز ارز در افغانستان

خرید و فروش ارز دیجیتال

ارزهای رمزنگاری شده مانند تتر به شما این امکان را می‌دهند هزینه کالا و یا خدمات خریداری شده را بصورت آنلاین و بدون واسطه پرداخت کنید؛ و یا این ارزها را برای سود آوری معامله کنید.

اگر قصد فروش این ارزها را دارید باید آن را به شخص یا شرکتی مطمئن بفروشید و اگر قصد خرید رمز ارز را دارید، نیاز هست که شما معادل ارزش مقدار ارز مورد نیازتان پول واقعی پرداخت کنید …!
اما به چه کسی و چگونه ؟
ما در شرکت خدمات پولی برادران جعفری زیرساخت لازم جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال را ایجاد کرده‌ایم و روز به روز درحال توسعه و بهتر کردن آن برای خلق یک تجربه شیرین از خرید هرچه راحت تر رمز ارز برای شما هستیم.

وسترن یونیون

خدمات وسترن یونیون

ارسال و دریافت پول در شبکه وسترن یونیون سریع‌ترین و امن‌ترین روش انتقال پول در دنیا محسوب می‌شود. با مراجعه به نمایندگی ما در استانبول از امکانات این شبکه گسترده نقل و انتقال پول استفاده کنید !