هزینه ارسال حواله وسترن یونیون

قصد ارسال پول به ایران دارید ؟

با توجه به هزینه‌های گران وسترن یونیون پیشنهاد ما به شما ارسال پول از طریق ارز دیجیتال است. برای انتقال پول به ایران با هزینه تقریبا برابر با صفر از طریق واتس اپ با ما تماس بگیرید.

چرا وسترن یونیون

وسترن یونیون یکی از قدیمی ترین و ثابت ترین ارائه دهندگان ارسال پول است که تا کنون بیش از 150 میلیون مشتری به آن اعتماد کرده اند.
وسترن یونیون هزینه‌های رقابتی و پوشش گسترده‌ای ارائه می‌دهد و استفاده از ان آسان است.

هزینه ها در وسترن یونیون

هزینه‌های ارسال حواله از طریق وسترن یونیون به عوامل مختلفی همچون کشور مبدأ، کشور مقصد و نحوه ارسال پول ( نقدی و از طریق دفاتر و نمایندگی‌های وسترن یونیون یا آنلاین از وبسایت و یا اپلیکیشن وسترن یونیون ) بستگی دارد.

نرخ مبادله اسعار ( برابری ارزها ) در وسترن یونیون

از دیگر عوامل تأثیر گذار در مبلغ پرداختی شما در هنگام ارسال حواله، نرخ تبدیل ارز مبدأ به ارز مقصد است. وسترن یونیون همانند اکثر ارائه کنندگان خدمات انتقال پول، بخشی از سود خود را با در نظر گرفتن حاشیه‌ای بین نرخ ارز ارائه شده به مشتری و نرخ اسعار در بازار کسب می‌کند.
در تست‌هایی که که با اسعار و کشورهای مختلف انجام دادیم متوجه شدیم وسترن یونیون بطور متوسط 20% از سود خود را از همین راه بدست می آورد. به همین دلیل توجه به نرخ تبدیل اسعار هنگام ارزیابی خدمات ارسال حواله مهم است. البته وسترن یونیون برای ارسال مقادیر بیشتر پول، نرخ تبدیل بهتری ارائه می‌کند.

سایر هزینه‌ها

در هنگام ارسال حواله بیشترین توجه سمت کارمزد و نرخ تبدیل اسعار است، اما با توجه به نکاتی همچون نوع تسویه حساب می‌توانید هزینه‌های ارسال حواله را مدیریت کنید. مثلاً پرداخت با کارت اعتباری می‌تواند هزینه صدور کارت توسط شرکت صادر کننده و یا کارمزد بیشتر توسط وسترن یونیون را برایتان بدنبال داشته باشد.

حواله وسترن یونیون چقدر هزینه دارد ؟

پاسخ به سوال ” ارسال پول با وسترن یونیون چقدر هزینه دارد ؟ ” می‌تواند متفاوت باشد. ارسال پول نقد از دفاتر فیزیکی گران تر از ارسال آنلاین است. ارسال حواله بصورت آنلاین درصورتی که توسط کارت اعتباری پراخت گردد ممکن است بدلیل ارائه نرخ ارز بدتر، هزینه بیشتری نسبت به پرداخت نقدی در نمایندگی داشته باشد. گذشته از مسائل گفته شده وسترن یونیون بسته به مبدأ و مقصد حواله، کمیشن ( کارمزد ) متفاوتی برای مقدار معینی پول در نظر می‌گیرد.
پس فراموش نکنید، این شما هستید که مشخص می‌کنید چقدر هزینه بابت ارسال حواله پرداخت می‌کنید!

چگونه هزینه‌ها را کاهش دهیم ؟

برای کاهش هزینه‌های مربوط به ارسال حواله از طریق وسترن یونیون چند پیشنهاد برای شما داریم :

  • ارسال حواله را بصورت آنلاین از سایت و یا اپلیکیشن وسترن یونیون انجام دهید.
  • برای پرداخت وجه حواله از کارت نقدی استفاده کنید.
  • در صورت امکان ارز مبدأ و مقصد یکسان باشد. ترجیحاً دالر ( usd ) یا یورو ( eur ).

هزینه نقد کردن حوال در ایران چقدر است ؟

در صورت استفاده از خدمات شرکت صرافی و خدمات پولی برادران جعفری برای دریافت حواله وسترن یونیون در ایران، تنها یک درصد از مبلغ حواله را پرداخت خواهید کرد. همچنین پیش از ثبت و ارسال حواله نرخ تبدیل به شما اعلام خواهد شد. ما حواله‌های شما را با کمترین هزینه و نرخی رقابتی به شما خواهیم رساند.

از ابتدای سال 1400 ارائه خدمات وسترن یونیون در ایران امکان پذیر نیست.
بدلیل سهولت و امنیت بیشتر انتقال پول از طریق ارز دیجیتال، دیگر استفاده از وسترن یونیون بصرفه نیست !
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال پول به ایران با ارز دیجیتال از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

قصد ارسال پول به ایران، افغانستان یا ترکیه دارید ؟

پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با کارشناس ما استفاده کنید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *