شرکت خدمات پولی
+93 77 909 0280

info [at] sarafijafari [dot] com

شرکت خدمات پولی

برادران جعفری

حواله از اروپا به افغانستان و ایران

حواله از اروپا به افغانستان و ایران

حواله چیست ؟

حواله شیوه‌ای رایج برای نقل و انتقال پول بین‌المللی است. رشد اقتصاد جهانی و تجارت بین مرزی تقاضای زیادی برای پرداخت حواله در سرتاسر جهان را ایجاد کرده است.

در سال 2019، مهاجران یک رکورد ویژه ثبت کردند و مبلغ 554 میلیارد دالر را به کشورهای خود ارسال کردند.

حواله چگونه انجام می‌گیرد ؟

روش‌های متنوعی برای ارسال حواله بین‌المللی وجود دارد. روش مرسوم، پرداخت وجه حواله به نمایندگی شرکت‌های حواله داری در مبدأ و دریافت وجه ارسال شده در نمایندگی مقصد با ارائه مشخصات فرستنده و گیرنده و شماره حواله است.
ارسال حواله به هر طریقی که صورت بگیرد مهم ترین اصل اعتبار شرکت حواله داری است. بیش از دو دهه حضور فعال و هزاران مشتری راضی در این سال‌ها مهمترین دلیل ما برای این است که خود را شایسته‌ی اعتماد شما بدانیم.

هزینه ارسال حواله چقدر است ؟

بسته به مقدار حواله و کشور مقصد، ارسال حواله می‌تواند هزینه های متفاوتی داشته باشد. با وجود داشتن پارامترهای مختلف برای تعیین هزینه ارسال حواله، استفاده از خدمات شرکت‌های حواله داری کم هزینه ترین و البته سریع ترین راه ارسال حواله است.
همواره سعی ما در شرکت خدمات پولی بردران جعفری کاهش هزینه ارسال حواله و رساندن بیشتر مقدار پول ممکن به دست گیرنده حواله است.

ارزان ترین راه ارسال حواله چیست ؟

همانطور که در بالاتر گفته شد کم هزینه ترین راه برای ارسال حواله استفاده از خدمات شرکت‌های حواله داری معتبر است. در جدیدترین خدمات ارائه شده در شرکت ما، شما می‌توانید با ارسال رمز اسعار (ارز دیجیتال) به کیف پول ما اقدام به ارسال پول به ایران و افغانستان کنید. حواله از طریق اسعار رمزنگاری شده علاوه بر کاهش چشمگیر هزینه انتقال پول، دردسرهای ارسال پول فیزیکی برای ایران و افغانستان را هم ندارد.

مقاله‌ی زیر را از دست ندهید !
آنچه باید درباره‌ی رمز اسعار بدانید

چگونه برای ایران پول بفرستیم ؟

با توجه به محدودیت‌های اعمال شده علیه ایران، برای ارسال بدون دردسر پول به ایران کافیست پول خود را تبدیل به ارز دیجیتال (ترجیحاً تتر) کنید. پس از تماس با کارشناس ما و توافق بر سر نرخ، ارز دیجیتال خریداری شده را به کیف پول ما انتقال دهید. در کمتر از یک ساعت رسید واریز وجه به حساب اعلام شده توسط شما برایتان ارسال خواهد شد.

حواله به ایران هیچ وقت به این سادگی نبوده است.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

قصد ارسال پول به ایران، افغانستان یا ترکیه دارید ؟

پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با کارشناس ما استفاده کنید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *