ارسال و دریافت پول در ایران

خدمات پولی گسترده در ایران

ایران به دلیل همسایگی و همزبان بودن با کشور افغانستان، پذیرای میلیون‌ها مهاجر از کشور افغانستان در طول سالیان گذشته بوده است. این حضور گسترده مهاجران شاغل در ایران باعث گره خوردن اقتصاد دو کشور به یکدیگر و نیازمند شرکتی امین، با سابقه و منصف جهت انتقال حواله های ارسالی توسط مهاجران شاغل در ایران و تحویل دادن آن در کوتاه ترین زمان ممکن است.

از طرفی ایران بزرگترین شریک تجاری کشور افغانستان می‌باشد که سالانه بیش از سه میلیارد دالر حجم معاملات انجام شده بین این دو کشور همسایه است. از عمده مشکلات در معاملات تجاری بین تجار افغانستان و ایران انتقال پول بوده و ما با افتخار اعلام می‌کنیم سال هاست در زمینه انتقال پول بین دو کشور فعالیت میکنیم و در این راه، راهکارها و نتایج خوبی بدست آورده ایم.

ارسال حواله انتقال پول

ارسال پول از ایران

حواله ارزی به افغانستان، ترکیه، آلمان و دیگر کشورهای اتحادیه اروپا با کمترین هزینه

وسترن یونیون

ارسال پول به ایران

ارائه راهکارهای بروز برای ارسال پول به ایران از اروپا، امریکا و ... بدون دردسر و امن

خرید و فروش ارز دیجیتال

ارسال حواله

ارسال حواله از ایران به افغانستان، ترکیه، سوئد و دیگر کشور های اروپا

حواله ارزان تر و سریع تر

شرایط ویژه برای تاجران و فعالان اقتصادی

صرافی جعفری شرایط ویژه ای برای فعالان اقتصادی و تجار در نظر گرفته است.

با توجه به حجم بالای مراودات اقتصادی بین افغانستان و ایران، بزرگترین دغدغه برای شرکت های تجارتی خرد؛ سرعت و هزینه های انتقال پول بین افغانستان و ایران است.
با استفاده از خدمات مجموعه‌ی ما دیگر نگران واریز به موقع بهای کالای تجاری تان نباشید. ما برای کمک به رونق اقتصاد کشورمان، خدمات پولی سریع و ارزان برای شرکت های صادراتی، وارداتی و تجار در نظر گرفته ایم.

offer bg
هزینه ارسال پول

ارسال پول از تمامی کشور ها به ایران

صرافی جعفری یکی از صرافی‌های معتبر و مورد اعتماد است که خدمات حواله‌ای را بین تمام کشورها و ایران ارائه می‌دهد. این صرافی با استفاده از سیستم‌های مالی پیشرفته و شبکه‌های بین‌المللی، امکان ارسال پول و حواله به صورت سریع، امن و مطمئن را به مشتریان خود فراهم می‌کند.

ارسال حواله از تمام کشورها به ایران توسط صرافی جعفری یک فرآیند ساده و راحت است. برای ارسال حواله، شما ابتدا باید با صرافی جعفری تماس بگیرید و جزئیات مربوط به ارسال را اطلاع دهید. این شامل مبلغ حواله، اطلاعات فرستنده و گیرنده، کشور مبدا و کشور مقصد و سایر موارد مربوطه است.

بعد از تأیید جزئیات حواله، صرافی جعفری شما را راهنمایی می‌کند تا بهترین روش ارسال حواله را انتخاب کنید. این روش‌ها می‌توانند شامل انتقال بانکی، ارسال پول نقدی از طریق دستیاران صرافی یا استفاده از سیستم‌های الکترونیکی مانند وسترن یونیون، پیپال و … باشند.

با انتخاب روش ارسال، شما باید مبلغ حواله را به صرافی جعفری پرداخت کنید. صرافی جعفری سپس با استفاده از سیستم‌های خود، اقدام به ارسال حواله می‌کند. در این فرآیند، صرافی جعفری همواره مراحل امنیتی و قوانین مربوطه را رعایت می‌کند تا امنیت و محرمانگی اطلاعات شما حفظ شود.

 

چرا صرافی جعفری را انتخاب کنید ؟

20 سال سابقه

دو دهه تجربه به ما کمک کرده نیازهای شما را بهتر بشناسیم.

توسعه پایدار

ایجاد بستر مناسب برای توسعه روابط تجاری بین ایران و افغانستان

کمترین کمیشن

کمترین مقدار کمیشن برای حواله از مبدأ ایران و به مقصد ایران

ارتباط مالی امن

بـرقــــراری ارتباط مالی امـن بین تجار افغانستان و ایران

سوالات متداول

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات ما در ایران

برای حواله از افغانستان به ایران و یا از ایران به افغانستان به نمایندگی‌های صرافی جعفری مراجعه کنید.

برای این کار دو راه وجود دارد :

  1. مراجعه حضوری به نمایندگی‌های صرافی جعفری در ایران
  2. واریز بانکی به حساب‌های صرافی جعفری از هرجای ایران
    براحتی حواله انجام می‌شود.

بالاترین مبلغی که در هر دفعه می‌شود از ایران به افغانستان و یا از افغانستان به ایران فرستاد، فعلا مطابق قوانین بانک مرکزی حدود 7,000 دالر و یا معادل آن به سایر ارزها می‌باشد.

کمیشن ( کارمزد ) انتقال پول در حواله‌های مبلغ کم 2 درصد و در حواله‌های با مبلغ بالا حداقل 0.5 درصد می‌باشد.

اگر قصد ارسال حواله از ایران به افغانستان یا ترکیه را دارید ما با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان انجام می‌دهیم.

از یک ساعت تا یک روز کاری زمان میبرد. بستگی به مبلغ حواله و زمان ارسال حواله دارد.

بله – درصورتی که مراحل ارسال حواله در ساعات اولیه روز انجام گردد، حداکثر دو ساعت پس از اعلام شماره حواله می‌توانید پول را در مقصد دریافت کنید.

ارائه اسناد هویتی معتبر نظیر پاسپورت یا کارت شناسایی و یا ارسال تصویر مدارک شناسایی صاحب حساب درصورت واریز به حساب بانکی و همچنین اعلام مشخصات دقیق گیرنده حواله مطابق مدارک شناسایی الزامی است.