ارسال پول از آلمان به ایران

ارسال و دریافت پول در آلمان

کشور آلمان با توجه به حضور گسترده‌ی مهاجران یکی از بزرگترین کشورهای مبدأ ارسال حواله در اروپا هست. علی رغم حجم بالای حواله‌های ارسالی از این کشور، همچنان هزینه ارسال حواله به برخی کشورها با هزینه‌ی بسیار زیاد و توسط موسسات مالی ناشناخته و با ریسک بالا انجام میگیرد.

ما در صرافی جعفری با توجه به نیازهای مهاجران اقدام به ایجاد بستری مناسب جهت انتقال وجه توسط مهاجران به کشورهای افغانستان، ایران و ترکیه نمودیم و با افتخار اعلام می‌کنیم علاوه بر کاهش قابل توجه هزینه‌های ارسال حواله موجب تسریع در روند اجرای حواله و سهولت هرچه بیشتر این امر گشته ایم.

حواله ارزان تر و سریع تر

با کمترین هزینه از آلمان به ایران پول بفرستید

دو دهه تجربه در حوزه خدمات پولی و ارسال حواله های بین‌المللی به ما کمک کرده با استفاده از امکانات موجود و با در نظر گرفتن محدودیت‌ها، کم هزینه ترین و مطمئن ترین راهکارها را برای ارسال حواله از آلمان به ایران بکار ببندیم.

راهکارهای ارائه شده توسط مجموعه ما علاوه بر سهولت در انجام توسط هر شخصی، سریع ترین گزینه برای ارسال پول از آلمان به ایران است که با استفاده از ارزهای دیجیتال و زیرساخت های ایجاد شده توسط صرافی  جعفری قابل انجام است.

هزینه ارسال پول

ارسال حواله انتقال پول از آلمان به ایران، ترکیه، افغانستان و برعکس به آلمان

با کمترین هزینه از آلمان به ایران و از ایران به آلمان پول بفرستید

صرافی جعفری یکی از صرافی‌های معتبر و مورد اعتماد است که خدمات ارسال حواله بین ایران و المان، ترکیه و سایر کشورها را ارائه می‌دهد. این صرافی امکانات و مزایایی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا انتقال پول شما به‌صورت مطمئن، سریع و با نرخ تبدیل مناسب صورت پذیرد.

  1. نرخ تبدیل پول: صرافی جعفری تضمین می‌کند که نرخ  تبدیل پول شما به صورت صحیح و با نرخ بازار اعمال می‌شود. این به شما اطمینان می‌دهد که مبلغ دقیقی که برای ارسال حواله خود می‌پردازید، به حساب دریافت‌کننده در کشور مقصد واریز می‌شود.
  2. سرعت انتقال: صرافی جعفری تعهد می‌دهد که حواله شما در کمترین زمان ممکن پرداخت شود. این امر به شما امکان می‌دهد تا به سرعت پول خود را به کشور مقصد ارسال کنید و از آن در تحصیل، سفر یا امور تجاری خود استفاده کنید.
  3. امنیت مالی: صرافی جعفری از روش‌های امنیتی حرفه‌ای برای انتقال پول استفاده می‌کند. این به شما اطمینان می‌دهد که اطلاعات شخصی و مالی شما در این فرآیند امن و محرمانه می‌ماند.
  4.  پشتیبانی ۲۴/۷: صرافی جعفری دارای تیمی از کارشناسان مجرب است که در تمامی ساعات شبانه‌روز آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما در خصوص ارسال حواله‌های بین المللی هستند. با تماس با صرافی جعفری می‌توانید هرگونه نیاز یا سوال خود را مطرح کنید.

صرافی جعفری می‌تواند به شما در ارسال حواله از آلمان به ایران ، ترکیه و سایر کشورها به‌صورت سریع، امن و مطمئن کمک کند.

ارسال حواله

چرا صرافی جعفری را انتخاب کنید ؟

20 سال سابقه

دو دهه تجربه به ما کمک کرده نیازهای شما را بهتر بشناسیم.

توسعه پایدار

ایجاد بستر مناسب برای حواله از اتحادیه اروپا به افغانستان و ایران

کمترین کمیشن

برای ارسال حواله از آلمان به افغانستان، ایران و ترکیه

پشتیبانی گسترده

پشتیبانی خدمات ارائه شده در هفت روز هفته بصورت تلفنی و آنلاین

سوالات متداول

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات ما در آلمان

برای ارتباط با نمایندگی ما در آلمان، واتس اپ ما پیام بگذارید.

ارسال پول از آلمان به ایران در چند مرحله‌ی ساده امکان پذیر است.برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با حواله از آلمان به ایران، واتس اپ ما پیام بگذارید. کارشناسان ما به زود ترین فرصت بهترین راهکار برای انتقال پول از آلمان به ایران را به شما خواهد گفت.

ارسال پول از آلمان به افغانستان در چند مرحله‌ی ساده امکان پذیر است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با حواله از آلمان  افغانستان، واتس اپ ما پیام بگذارید. برای انتقال پول از آلمان به افغانستان ما به شما یک شماره حساب میدهیم. شما میتوانید مبلغ مورد نظر تان را به حساب ما در آلمان انتقال دهید. مبلغ معادل را به حساب گیرنده انتقال میدهیم.

فاکتورهای بسیاری در تعیین مقدار کارمزد تأثیر گذار هستند. بسته به مبلغ حواله، مقصد حواله و نحوه ارسال حواله این مقدار تغییر خواهد کرد.
همواره تلاش ما بر کاهش هزینه های ارسال پول و رسیدن بیشترین مبلغ ممکن به دست گیرنده است. پس بدون نگرانی از خدمات ما استفاده کنید.

بسته به مبلغ حواله، زمان ارسال حواله و نحوه ارسال حواله ممکن است یک الی دو روز کاری زمان ببرد.

برای ارسال حواله از آلمان ارائه مدرک شناسایی معتبر و اعلام مشخصات گیرنده حواله مطابق اسناد هویتی وی الزامی است.

برای ارسال حواله به آلمان، پس از تماس تلفنی با نمایندگی برای استعلام نرخ با در دست داشتن مدرک شناسایی به نمایندگی ما مراجعه و پس از پرداخت وجه و اعلام مشخصات گیرنده مطابق مدرک شناسایی شماره حواله دریافت کنید.
گیرنده حواله با ارائه مدرک شناسایی و شماره حواله می تواند وجه حواله را دریافت کند.

برای ارسال حواله به آلمان، پس از تماس تلفنی با نمایندگی برای استعلام نرخ با در دست داشتن مدرک شناسایی به نمایندگی ما مراجعه و پس از پرداخت وجه و اعلام مشخصات گیرنده مطابق مدرک شناسایی شماره حواله دریافت کنید.
گیرنده حواله با ارائه مدرک شناسایی و شماره حواله می تواند وجه حواله را دریافت کند.

همچنان برای انتقال پول از افغانستان به آلمان برای تجار های محترم شرایط ویژه داریم.

روش صرافی جعفری برای انتقال پول از ایران به آلمان:

1: انتقال پول به حساب صرافی جعفری در ایران: شما ابتدا مبلغ مورد نظر را به حساب صرافی جعفری در ایران انتقال دهید.

2: انتقال پول به حساب گیرنده در آلمان: سپس صرافی جعفری با استفاده از نمایندگان خود در آلمان مبلغ معادل ان را به حساب شخص و یا شرکت گیرنده انتقال میدهد.