ارسال پول از آلمان به ایران

ارسال و دریافت پول در جرمنی (آلمان)

کشور آلمان با توجه به حضور گسترده‌ی مهاجران یکی از بزرگترین کشورهای مبدأ ارسال حواله در اروپا هست. علی رغم حجم بالای حواله‌های ارسالی از این کشور، همچنان هزینه ارسال حواله به برخی کشورها با هزینه‌ی بسیار زیاد و توسط موسسات مالی ناشناخته و با ریسک بالا انجام میگیرد.

ما در شرکت صرافی و خدمات پولی برادران جعفری با توجه به نیازهای مهاجران اقدام به ایجاد بستری مناسب جهت انتقال وجه توسط مهاجران به کشورهای افغانستان، ایران و ترکیه نمودیم و با افتخار اعلام می‌کنیم علاوه بر کاهش قابل توجه هزینه‌های ارسال حواله موجب تسریع در روند اجرای حواله و سهولت هرچه بیشتر این امر گشته ایم.

قصد ارسال پول از آلمان به ایران را دارید ؟

برای ارسال پول بدون دردسر و با کمترین هزینه در واتس اپ با ما تماس بگیرید.

حواله ارزان تر و سریع تر

با کمترین هزینه از آلمان به ایران پول بفرستید

دو دهه تجربه در حوزه خدمات پولی و ارسال حواله های بین‌المللی به ما کمک کرده با استفاده از امکانات موجود و با در نظر گرفتن محدودیت‌ها، کم هزینه ترین و مطمئن ترین راهکارها را برای ارسال حواله از آلمان به ایران بکار ببندیم.

راهکارهای ارائه شده توسط مجموعه ما علاوه بر سهولت در انجام توسط هر شخصی، سریع ترین گزینه برای ارسال پول از آلمان به ایران است که در بستر خدمات شرکت های معتبر بین‌المللی و زیرساخت های ایجاد شده توسط شرکت صرافی و خدمات پولی برادران جعفری قابل انجام است.

هزینه ارسال پول

چرا شرکت خدمات پولی برادران جعفری را انتخاب کنیم ؟

20 سال سابقه

دو دهه تجربه در حوزه خدمات پولی و حواله داری

اجرای سریع حواله

پرداخت وجه حواله در مقصد در کوتاه ترین زمان ممکن

کمترین کمیشن

برای ارسال حواله از جرمنی ( آلمان ) به افغانستان، ایران و ترکیه

پشتیبانی گسترده

ارائه پشتیبانی گسترده در هفت روز هفته بصورت تلفنی و آنلاین

سوالات متداول

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات ما در جرمنی ( آلمان )

تنها نمایندگی شرکت صرافی و خدمات پولی برادران جعفری در آلمان، در شهر برلین قرار دارد.

برای ارسال حواله نقدی از آلمان به افغانستان، ایران و یا ترکیه می توانید به نمایندگی ما در برلین مراجعه کنید.
در صورتی که وجه حواله شما در حساب بانکی شماست، میتوانید از خدمات آنلاین ما استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر با کارشناس ما در ارتباط باشید.

فاکتورهای بسیاری در تعیین مقدار کارمزد تأثیر گذار هستند. بسته به مبلغ حواله، مقصد ارسال پول و نحوه ارسال حواله این مقدار تغییر خواهد کرد.
همواره تلاش ما بر کاهش هزینه های ارسال پول و رسیدن بیشترین مبلغ ممکن به دست گیرنده است. پس بدون نگرانی از خدمات ما استفاده کنید.

بسته به مبلغ حواله، زمان ارسال حواله و نحوه ارسال حواله ممکن است یک الی دو روز کاری زمان ببرد.
درصورتی که وجه حواله را بصورت آنلاین و در ساعت کاری نمایندگی ایران / ترکیه پرداخت کنید، حداکثر تا 2 ساعت وجه حواله به حساب گیرنده حواله واریز خواهد شد.

در صورت پرداخت نقدی ارائه مدرک شناسایی معتبر و اعلام مشخصات گیرنده حواله مطابق اسناد هویتی وی الزامی است.
در صورتی که با استفاده از خدمات آنلاین اقدام به ارسال حواله کرده اید، ارائه رسید واریز وجه و کد ارائه شده توسط وسترن یونیون و اعلام مشخصات دقیق و یا شماره حساب گیرنده حواله کفایت می کند.

برای ارسال حواله به آلمان، پس از تماس تلفنی با نمایندگی برای استعلام نرخ با در دست داشتن مدرک شناسایی به نمایندگی ما مراجعه و پس از پرداخت وجه و اعلام مشخصات گیرنده مطابق مدرک شناسایی شماره حواله دریافت کنید.
گیرنده حواله با ارائه مدرک شناسایی و شماره حواله می تواند وجه حواله را دریافت کند.