ارسال و دریافت حواله در افغانستان

مراحل کاری  و مدارک الزامی برای ارسال و دریافت حواله

صرافی جعفریبا افتخار و تلاش بی وقفه، همواره سعی کرده است تمامی خدمات مالی هموطنان گرامی خود را در داخل و خارج از کشور به ارمغان آورد. به منظور ارائه خدمات شفاف و قابل اعتماد به مشتریان گرامی، ما نیازمند ارسال مدارک مورد نیاز از سوی شما به کارشناسان خود هستیم. اما باید تاکید کنیم که این مدارک کاملاً محرمانه بوده و به هیچ وجه در دسترس هیچ کسی قرار نمی‌گیرد. مدارک مورد نیاز عبارتند از عکس فیش واریزی، عکس مدرک شناسایی، و عکس کارت بانکی.

ما به رویت و اطمینان از حفظ مدارک شما متعهد هستیم و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا این اطلاعات مهم را با کمال امانت نگهداری کنیم. هدف ما این است که مشتریان عزیزمان را به طور کامل مطمئن سازیم و خدمات با کیفیت و امنیت بالا به آنها ارائه دهیم.

لطفاً در صورت نیاز به خدمات ما، مدارک مورد نیاز را به ما ارسال کنید تا بتوانیم در کمترین زمان ممکن خدمات مورد نظرتان را ارائه دهیم. با تشکر از همراهی شما

انجام واریزی

بانک صادرات داخل ایران

IR 3901 9000 0000 3392 8958 6002

شرکت کاردان تجارت هیرمند

شماره حساب:

0339 2895 8600 2

در صورت خارج از ایران هستید برای دریافت شماره حساب بانکی واتس اپ پیام بیگذارید.

ارسال مدارک

مدارک حواله

مدارک فوق را به واتساپ صرافی جعفری همراه با نام و نام پدر فرستنده و گیرنده ارسال کنید

واتس اپ: 00989122524134

دریافت حواله

بعد از دریافت مدارک از سوی شما

صرافی جعفری فورآ حواله را ارسال میکند.

شخص گیرنده بعد از 2 ساعت در افغانستان میتواند حواله را دریافت کند.

در صورت بخواهید به کشور های خارجی مثل ترکیه، آلمان، سوئد و غیره کشور ها پول حواله کنید  ویا از کشور های ذکر شده حواله دریافت نمایید، زمان مورد نیاز از 1 الی 3 روز کاری خواهد بود.

قصد ارسال پول را دارید ؟

برای ارسال پول بدون دردسر و با کمترین هزینه در واتس اپ با ما تماس بگیرید.

مراحل ارسال حواله

راهکار ساده برای انتقال پول از سوئد، آلمان و ...

راهکار ساده و امن برای ارسال حواله

  1. انتقال پول در کشور مبدا به حساب صرافی جعفری: ابتدا پول خود را به حساب صرافی جعفری در کشور مبدا انتقال دهید. برای این کار، می‌توانید از روش‌های انتقال بانکی معمولی استفاده کنید. با انتقال پول به حساب صرافی جعفری و ارسال مدارک ، حساب بانکی شخص گیرنده ، مبلغ معادل آن برای شما رزرو می‌ شود.
  2. دریافت پول در کشور مقصد : پس از اضافه شدن پول به حساب صرافی جعفری در کشور مبدا ، پول به حساب شخص گیرنده مطابق با مدارک و شماره حساب ارسالی از سوی شما انتقال می گردد. و یا شخص گیرنده می ‌تواند به صرافی جعفری همراه با مدارک شناسایی در کشور مقصد مراجعه کند و مبلغ معادل را دریافت کند. صرافی جعفری عموماً خدمات دریافت پول را در دفتر خود یا از طریق سیستم آنلاین ارائه می‌دهد.
بیش از

20 سال سابقه

بیش از

50 نمایندگی

پشتیبانی

گستــــــرده

هزاران

مشتری راضی